• O nas

Początki marki GIBON sięgają roku 2005, kiedy to otworzyliśmy jedną z największych Sal Zabaw w Krakowie. Do tej pory staramy się być rodzinnym, przytulnym Centrum Zabaw. Mieścimy się na terenie Parku Wodnego w Krakowie na poziomie -1. Znajdziecie u nas świetnie zorganizowane miejsce do zabaw, dające możliwość wszechstronnego rozwoju i doskonalenia umiejętności ruchowych. 
Staramy się, by czas spędzony u nas stał się przyjemnością, którą będą Państwo chcieli powtarzać!

Nasze motto: "Wszystko robimy po to, by dziecko szczęśliwe i zmęczone wróciło do domu"
Zapraszamy do odwiedzenia nas w Krakowie - www.gibon.pl

W związku z rozwojem naszej działalności, postanowiliśmy stworzyć sklep internetowy, w którym znajdziecie Państwo wyjątkowe produkty. Nie będzie tu tysięcy pozycji ani wygórowanych cen, za to będą dostępne bardzo wyselekcjonowane produkty, które będą przede wszystkim bezpieczne, fajne, mądre, funkcjonalne, przydatne w życiu codziennym, a jeżeli przy okazji wzbogacą naszą wiedzę i pobudzą rozwój osobisty, to będzie już to dla nas największą nagrodą.

Od samego początku dzieci były traktowane przez nas w sposób szczególny, wyjątkowy. Wspaniałe istoty, bez których Świat nie mógł by istnieć. Dlatego też gro naszych produktów będzie dostępne w naszym sklepie z myślą i dla naszych milusińskich.

Zależy nam również, by nasze działania dbały o środowisko naturalne. Pragniemy żyć w pięknym i czystym świecie. Dlatego staramy się stosować rozwiązania, które przyczynią się do redukcji CO2, a także do ochrony naszej pięknej planety jaką jest Ziemia!

Co więc robimy?
- wykorzystujemy ponownie opakowania, jakie dostajemy od producentów i naszych dostawców,
- przy wysyłaniu paczek z zamówionymi produktami stosujemy ekologiczne i biodegradowalne materiały jako wypełniacze,
- pudełka kartonowe, do których wkładamy zamówione towary pochodzą od sprawdzonych dostawców i są wysokiej jakości tak, by można było je ponownie wykorzystać,
- nie stosujemy niebezpiecznych i toksycznych substancji,
- wszystkie odpady są starannie segregowane i przekazywane do odpowiednich instytucji.

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!