Partnerzy

Projektowanie i aranżacja wnętrz – Bydgoszcz

Projektowanie i aranżacja wnętrz - JLT Design Bydgoszcz

JLT Design to jedna z największych firm projektujących i aranżujących wnętrza w Bydgoszczy. Architekci wnętrz z JLT nie tylko zaprojektują i urządzą Twoje wymarzone wnętrze, ale również zadbają o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół na każdym z etapów projektu. Końcową wizję zobaczysz jak na żywo dzięki zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania 3D do wizualizacji. Jeżeli masz już gotowy pomysł, a chciałbyś go tylko zwizualizować – skorzystaj z usługi samej aranżacji wnętrz. Możesz również skorzystać z dodatkowych usług, np. wynająć ekipę remontową. Więcej dowiesz się po kliknięciu w logo JLT Design powyżej.

Projektowanie i aranżacja wnętrz – Toruń

MJ Atelier to kolejne studio architektów wnętrz działające zarówno w Bydgoszczy jak i w Toruniu. Oferuje profesjonalne projektowanie wnętrz, aranżację (Bydgoszcz / Toruń) i oczywiście dekoracje wnętrz zarówno prywatnych jak i komercyjnych. Doświadczenie specjaliści czuwają, aby projekt był wykonany dokładnie i terminowo.
 

Meble na wymiar – kuchnie, łazienki, salony, biura

Meble kuchenne, kuchnie na wymiar - Mobiliani Bydgoszcz
Meble kuchenne, kuchnie na wymiar (na zamówienie), meble łazienkowe i inne – Mobiliani Bydgoszcz

Kolejnym naszym partnerem jest działający od wielu lat na bydgoskim rynku producent mebli Mobiliani. Firma Mobiliani jest bardzo doświadczona w tworzeniu nowoczesnym i funkcjonalnych mebli na wymiar, w szczególności dobrze przemyślanych projektów mebli kuchennych. We współpracy z projektantami wnętrz Mobiliani tworzy pełne kuchnie na wymiar dopasowane w całości do potrzeb klienta i oferujące wiele ciekawych rozwiązań. Oprócz tego oferuje pozostałe rodzaje mebli na wymiar: meble łazienkowe, meble pokojowe (do salonu), meble do garderoby oraz wyposażające obiekty komercyjne – biura, restauracje, kawiarnie, hotele itp.  Serdecznie zapraszamy do przyjrzenia się ofercie tego producenta.

Mobiliani Bydgoszcz rozwinęło też własną działalność projektową, wykonując na zamówienie profesjonalne projektowania i aranżacja wnętrz. Powstała w tym celu nowa marka Mobiliani Design. Aby dowiedzieć się więcej na temat Mobiliani, warto odwiedzić mieszkanie pokazowe znajdujące się w Bydgoszczy, przy ul. Słonecznej 2M / 50. Po wcześniej umówieniu się na spotkanie, można zobaczyć na żywo ciekawe rozwiązania dotyczące nowoczesnych mebli, a także omówić procesy wykonywania projektu i realizacja danego wnętrza.

Usługi brukarskie w Bydgoszczy

Firma brukarska Nosta Bruk
Nostabruk została założona w 2006 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy uznanym wykonawcą z zakresu układania kostki brukowej, z której potrafimy tworzyć wyjątkowe wzory. Towar, który wykorzystujemy w realizacjach, zamawiamy u polskich i zagranicznych producentów.

Ofertę naszą kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i dużych przedsiębiorstw i firm. Brukujemy ogrody, podjazdy, parkingi, tereny zakładów. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo po kliknięciu loga.

Usługi budowlane i wykończeniowe

Współpracujemy również z ekipą remontową „Pitagoras” realizującą nasze projekty. „Pitagoras” oferuje pełen zakres usług budowlanych oraz wykończeniowych. Specjalizuje się głównie w budowie domów, w usługach wodno-kanalizacyjnych, tynkach maszynowych, sufitach podwieszanych i elektryce.

Ekipa remontowa Pitagoras